Three Bedroom House Near London Bridge

  • 130 m²
  • 3 soveværelser
  • 2 badeværelser

Three Bedroom House Near London Bridge ligger i London med 3 værelser måler det 130 m² og rummer 9 gæster. Der er et fuldt udstyret køkken og 2 badeværelser.

Beliggende tæt på Borough metrostation er villaen 25 minutter fra Sea Life London Aquarium. Det er 2 km fra Courtauld Gallery. Long Lane Fish Bar ligger mindre end 5 minutters gang fra denne indkvartering. Du kan komme til Chinatown om få minutter i bil. Gæster kan nå Three Bedroom House Near London Bridge i bil fra London City lufthavn på 25 minutter.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Three Bedroom House Near London Bridge
2 Bed Overlooking The Marina, Tower Bridge!
pris kun for mobil

2 Bed Overlooking The Marina, Tower Bridge!

1.4 km fra overnatningsstedet
Close To Tower Bridge Central London - 4 Bedroom House - 3 Bathrooms - Free Parking 3 Cars - Sleep 9
pris kun for mobil

Close To Tower Bridge Central London - 4 Bedroom House - 3 Bathrooms - Free Parking 3 Cars - Sleep 9

7.9
Godt 24 anmeldelser
1.4 km fra overnatningsstedet
USD 622 USD 560
pr. nat
Lovely 4Br House In The City With Parking
pris kun for mobil

Lovely 4Br House In The City With Parking

7.4
Godt 41 anmeldelser
1.4 km fra overnatningsstedet
USD 540 USD 486
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    London City
    13 km

    Togstationer

    London Bridge Station
    600 m

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Serviceydelser

    • Vagtservice

    I køkkenet

    • Kedel

    På værelser

    • Varme
    • Dagligstue
    • Te- og kaffefaciliteter
    • Spisebord

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 23:30
    Udtjekning: fra 02:00 indtil 10:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • Hvor meget koster det at bo på Three Bedroom House Near London Bridge villa?
      Prisen for en overnatning i Three Bedroom House Near London Bridge villa er 790£.
    • Hvad er reglerne for ind- og udtjekning på Three Bedroom House Near London Bridge villa?
      Gæster på Three Bedroom House Near London Bridge villa skal checke ind senest 23:30 og checke ud senest 10:00.
    • Er der nogen gode restauranter i nærheden af Three Bedroom House Near London Bridge villa?
      Restauranter i nærheden af Three Bedroom House Near London Bridge villa omfatter Simply Indian og Tayab.
    • Er der et spabad på Three Bedroom House Near London Bridge villa?
      Ja, Three Bedroom House Near London Bridge villa har et boblebad.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    London City
    13 km

    Togstationer

    London Bridge Station
    600 m

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Three Bedroom House Near London Bridge

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk